Lekarze
specjaliści

mgr Klaudia Kobza

Dietetyk mgr Klaudia Kobza – od zawsze zainteresowana zdrowym trybem życia, co spowodowało, że wybrała i ukończyła studia magisterskie na kierunku dietetyka na SGGW w Warszawie, na co dzień aktywna instruktorka fitness.  Do tej pory ukończyła szkolenia w zakresie dietetyki sportowej, żywienia w chorobach tarczycy, insulinooporności, PCOS, zespołu jelita drażliwego, diagnostyki i dietoterapii różnych chorób, lecz na tym nie zaprzestaje, planując dalszy rozwój.

W swojej pracy do każdej osoby podchodzi indywidualnie starając się, aby proponowane przez nią rozwiązania dietetyczne były łatwe w zastosowaniu dla każdej osoby bez względu na codzienne obowiązki.

Ważne jest dla niej, aby osoba, z którą współpracuję poza osiągnięciem wymarzonej sylwetki potrafiła zachować nabyte nawyki żywieniowe na długie lata.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222