PREMIUM
DERMA RF / RF mikroigłowy frakcyjny

PREMIUM DERMA RF / RF mikroigłowy frakcyjny

Premium Derma RF to urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej z podciśnieniem. Posiada funkcję zasysania skóry przez co wkłucie jest bardziej równomierne, nawet na wiotkiej skórze. Dzięki temu energia radiofrekwencji rozkłada się precyzyjne i jednolicie, wpływając na uzyskiwanie jeszcze lepszych rezultatów.
 

Podciśnieniowa radiofrekwencja mikroigłowa frakcyjna znajduje zastosowanie przy problemach skórnych takich jak zmarszczki, wiotkość skóry związana ze starzeniem oraz odchudzaniem, przebarwienia, blizny i rozstępy!

Premium Derma RF łączy trzy technologie podczas jednego zabiegu!
Fala radiowa, czyli prąd o częstotliwości radiowej powoduje wytworzenie ciepłą w tkankach oraz chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągniecie włókien kolagenowych (uszkodzenie wiązań peptydowych w superhelissie włókna kolagenowego), co daje natychmiastową odpowiedź, czyli ich skrócenie. Dochodzi do zwiększenia przepływu krwi, a w konsekwencji wzrostu poziomu natlenienia tkanek, przyczynia się do pobudzenia procesów regeneracyjnych i uelastycznienia skóry. Działanie ciepłem stymuluje również fibroblasty do produkcji nowej sieci białek podporowych w skórze.
Dodatkowo zastosowanie nakłuwań za pomocą igieł tworzy w skórze mikrouszkodzenia i stan zapalny, wpływając jednocześnie na uruchomienie naturalnych procesów naprawczych i regeneracyjnych skóry.

Nowy system Vaccum pozwala na zassanie skóry przez głowicę, dzięki czemu wkłucie jest równomierne nawet na wiotkiej skórze. Dzięki temu energia radiofrekwencji rozkłada się jednolicie wpływając na jeszcze lepsze rezultaty. Podczas procesu zasysania przez głowicę przepływa powietrze przez co ciepło towarzyszące zabiegowi jest odprowadzane z głowicy. W konsekwencji zabieg jest bardziej precyzyjny i komfortowy dla klienta.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222