Lekarze
specjaliści

lek. Edyta Lech-Kasprowicz

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym.

Specjalista chorób wewnętrznych, alergolog w Klinice Alergologii, Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych CSK MSWiA w Warszawie.

Alergologia jest dziedziną intensywnie rozwijającą się na przestrzeni ostatnich lat.

Dzięki nowym możliwościom diagnostycznym, immunoterapii oraz terapii lekami biologicznymi daje duże możliwości poprawy komfortu i jakości życia pacjentów z  alergiami wieloważnymi, astmą, alergicznymi chorobami skóry zarówno u dzieci jak i dorosłych. 

Jako zwolenniczka profilaktyki pierwotnej i wtórnej chorób cywilizacyjnych, jestem przekonana, że tylko wczesna  diagnostyka i leczenie może zatrzymać postęp marszu alergicznego. 

Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe regularnie poszerza na licznych konferencjach, kongresach, a praca zawodowa jest jedną z Jej pasji. 

Prywatnie szczęśliwa żona i mama małego Jasia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222