Lekarze
specjaliści

FIZJOTERAPEUTA - Łukasz Sieradzan

 

KINEZYTERAPIA – leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Podstawą tej dziedziny fizjoterapii są ćwiczenia ruchowe. Ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm.

Masaż leczniczy, należy do metod fizjoterapii, to działania, które celowo stosuje się w celu leczenia chorób, zmniejszania nasilenia objawów chorobowych lub zapobiegania chorobom.

Terapia manualna to wyspecjalizowany obszar fizjoterapii, poświęcony postępowaniu w chorobach nerwowo-mięśniowo-szkieletowych, oparty na diagnozowaniu i stosowaniu metod leczenia za pomocą rąk terapeuty i ćwiczeń leczniczych. Za pomocą terapii manualnej leczymy zespoły bólowe kręgosłupa, urazy sportowe, przepukliny kręgosłupa, rwę kulszową, przeciążenia mięśniowe czy stany po unieruchomieniach.

Fizjoterapia - cennik

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222