Lekarze
specjaliści

Lek. med. Justyna Skibińska

Lekarz specjalizujący się zarówno w dermatologii klinicznej jak i estetycznej. Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV). Brała udział w wielu kursach oraz sympozjach z zakresu medycyny anti-aging oraz dermatologii estetycznej, prowadzonych przez autorytety krajowe oraz zagraniczne, potwierdzonych licznymi certyfikatami. Prelegent na tegorocznym kongresie American Academy of Dermatology oraz na 31 Zjeździe Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego - praca "Trichoscopy in unsusual cases of lichen planopilaris”. Nagrodzona II miejscem na Zjeździe Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego w 2015 r. za pracę "Współistnienie tocznia rumieniowatego ogniskowego oraz liszaja płaskiego mieszkowego". Wykładowca na kursie "Diagnostyka histopatologiczna chorób skóry” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2017 r. Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie, łącząc wiedzę z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

 

dr n. med. Jakub Chodorowski 

Specjalista dermatologii i wenerologi, w latach 2006-2015 pracował w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie,  posiada tytuł doktora nauk medycznych nadany przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie, tytuł rozprawy: „Wybrane metaloproteazy macierzy i tkankowe inhibitory metaloproteaz u chorych na twardzinę układową”. Jestem członkiem European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Dr Chodorowski zajmuje  się leczeniem chorób skóry i błon śluzowych oraz dermatologią estetyczną (medycyną estetyczną). Ukończył szereg kursów z wykonywania zabiegów iniekcyjnych: kwas hialuronowy, mezoterapia i inne. Od 2009r. wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii – usuwanie przebarwień, tatuaży, blizn, zamykanie poszerzonych naczyń, fotoodmładzanie przy użyciu laserów frakcyjnych. Od wielu lat zajmuję się zabiegami dermatochirurgicznymi – usuwa ze skóry znamiona przy użyciu lasera CO2 lub chirurgicznie w zależności od rodzaju znamienia.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222