Laser
frakcyjny ablacyjny CO2

Laser frakcyjny ablacyjny CO2

Laser frakcyjny ablacyjny CO2 to urządzenie, które jest dobrze znane specjalistom laseroterapii, jak również pacjentom gabinetów medycyny estetycznej na całym świecie. Po zastosowaniu lasera CO2 zwiększa się jędrność skóry, poprawia jej napięcie, koloryt zostaje wyrównany, pory są zwężone, a ewentualne blizny zostają spłycone. Skóra staje się bardziej jędrna, gładsza i pełna blasku. Owal twarzy staje się bardziej zarysowany, dzięki czemu twarz wygląda na młodszą i zrelaksowaną.

Laser frakcyjny CO2 stanowi nowoczesną metodę odmładzania skóry bez konieczności długiej rekonwalescencji, charakterystycznej dla zabiegów chirurgicznych. Jego działanie można, bez wahania, przyrównać do jakości drobnych zabiegów chirurgicznych.

Ablacyjne lasery frakcyjne to najnowocześniejsza technologia wykorzystywana  w walce ze starzeniem skóry, bliznami i rozstępami. Poprzez intensywne podgrzanie wody w skórze, a następnie jej odparowanie dochodzi do mikrouszkodzeń kolagenu oraz frakcyjnego przerwania ciągłości skóry. Powoduje to zapoczątkowanie odnowy uszkodzonych struktur. Skóra złuszcza się, zagęszcza i regeneruje. Po zakończeniu procesu gojenia widać wyraźne wygładzenie skóry, redukcje blizn i wypełnienie rozstępów. Poprzez poprawę "rusztowania" skóry dzięki regeneracji kolagenu zachodzi efekt liftu i wypłycenie zmarszczek.

Zastosowanie:

  • zabiegi intensywnie regeneracyjne i odmładzające
  • redukcja blizn i rozstępów
  • usuwanie przebarwień
  • usuwanie brodawek i znamion

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222