Lekarze
specjaliści

lek. Konrad Lewandowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Wojskowo - Lekarskim, który ukończył z wyróżnieniem.

Na co dzień dr Konrad Lewandowski pracuje w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenia Nieswoistych Zapaleń Jelit tj. choroby Leśniowskiego - Crohna i Wrzodziejącego Zapalenia Jelita Grubego w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA przy ul. Wołoskiej 137 w Warszawie.

Doktor specjalizuje się w leczeniu chorób przewodu pokarmowego ze szczególnym uwzględnieniem nieswoistych zapaleń jelit oraz czynnościowych zaburzeń przewodu pokarmowego. Jestem członkiem Europejskiego Towarzystwa Wrzodziejącego zapalenia jelita grubego i choroby Leśniowskiego-Crohna ECCO, Polskiego Klubu Trzustkowego oraz Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego. Aktualnie zajmuje się badaniem braku odpowiedzi na leczenie biologiczne lekami z grupy anty - TNF alfa tj. infliximab i adalimumab, co jest tematem mojej rozprawy doktorskiej. Biorę udział w badaniach klinicznych dot. nowych leków biologicznych m.in. Risankizumab. Pracuje również jako Sekretarz w czasopiśmie gastrologicznym "Gastroenterology Review". Doktor jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie kształci młodych adeptów medycyny w dziedzinie gastrologii i chorób wewnętrznych.

Dr Lewandowski systematycznie odbywa szkolenia podnosząc kwalifikacje zawodowe oraz rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu gastroenterologii, a w szczególności tematyki nieswoistych chorób zapalnych jelit.

https://www.znanylekarz.pl/konrad-lewandowski-2/gastrolog-lekarz-w-trakcie-specjalizacji-lekarz-medycyny-estetycznej/warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222