Urządzenie
PRIME EMS

Urządzenie PRIME EMS

Urządzenie PRIME EMS to najskuteczniejsze urządzenie do rzeźbienia sylwetki i spalania tkanki tłuszczowej!
Posiada  4 głowice zabiegowe !
 
W urządzeniu został zastosowany system EMS czyli elektryczna stymulacja mięśni lub elektryczna miostymulacja to wysoce skuteczna forma treningu. Wykorzystuje prądy elektryczne o niskiej i średniej częstotliwości, aby znacznie zwiększyć naturalne skurcze mięśni organizmu. W rezultacie aktywowanych jest więcej włókien mięśniowych w porównaniu z konwencjonalnymi metodami treningu.
 
Technologia HI-EMT (High Energy Focused Magnetic Field Wave) powoduje ciągły skurcz i rozkurcz mięśni, pogłębiania przebudowę wewnętrznej struktury mięśnia oraz wzrost miofibryli  i produkcję nowego białka. Łańcuch i włókna mięśniowe zachowują się jak po wykonaniu ekstremalnych treningów, zwiększają swoją gęstość i objętość.
Skurcz mięśni w technologii HI-EMT może wywołać zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej przez wzmożoną pracę mięśni. Dlatego PRIME EMS może wzmacniać i zwiększać mięśnie, jednocześnie redukując tkankę tłuszczową.Ekstremalne skurcze mięśni wymagają dużej ilości energii, więc komórki tłuszczowe znajdujące się obok mięśni są również zużywane, co prowadzi do naturalnej apoptozy i skutecznie zmniejsza grubość tkanki tłuszczowej.
Pole elektromagnetyczne HI-EMT może generować potencjały czynnościowe dla miocytów (komórek mięśniowych)  i meridianów (kanałów energetycznych), tym samym bezpośrednio stymulując skurcz mięśni.
 
W 30-minutowym cyklu mięśnie kurczą się 30 000 razy z dużą częstotliwością i intensywnością. Tego rodzaju zjawiska skurczu mięśni nie da się osiągnąć w zwykłym ćwiczeniu!

HI-EMT penetruje ciało w sposób nieinwazyjny i oddziałuje z neuronami ruchowymi. Następnie neurony ruchowe wywołują bardzo duże skurcze mięśni ze względu na potencjały czynnościowe, a mózg wysyła informacje w celu stymulacji neuronów ruchowych. Częsty skurcz mięśni przy tak dużych prędkościach może prowadzić do wzmocnienia mięśni.

Efekty zabiegowe:
PRIME EMS może skutecznie zwiększyć mięśnie i zredukować tkankę tłuszczową. Urządzenie stosuje się do ćwiczeń mięśni brzucha do kształtowania tali, ćwiczeń mięśni pośladków do budowy pośladków, wykuwania mięśni skośnych brzucha, poprawy mięśni brzucha, które rozluźniły się w wyniku syndromu rozejścia się mięśnia prostego brzucha.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222