Laser
neodymowo-yagowy

Laser neodymowo-yagowy

LASER Q-SWITCH Nd:Yag  Najlepszy model na rynku!

Najnowocześniejsza technologia zastosowana w laserze Q-Switch  pozwala na wykonanie niezwykle skutecznych zabiegów usuwania tatuaży.

Laser neodymowo-yagowy Q-Switch wytwarza monochromatyczne, długo pulsujące światło laserowe o długości fali 1064 nm. Taka długość fali, bardzo skutecznie oddziałuje na fototermolizę, co zostało potwierdzone poprzez liczne badania kliniczne. Mechanizm działania lasera polega na podgrzaniu barwnika umiejscowionego w skórze, dzięki  czemu następuje rozbicie komórek, w których zawarty jest barwnik. Rozbity pigment zostaje pochłonięty przez makrofagi, a pozostałości przesuwane są ku górze naskórka. Podczas trwania kolejnych sesji zabiegowych proces powtarza się, aż do osiągnięcia zadowalających dla klienta efektów. Miejsce poddane działaniu lasera staje się białe, po ok.1 h  robi się czerwone, powstać również może obrzęk, który samoistnie zanika po 2-3 dniach. Obrzęk ten sygnalizuje nam, iż barwnik został trafiony wiązką lasera. Zabieg powtarzamy po ok. 6-8 tygodni. Laser Q-Switch posiada precyzyjny układ kontrolujący wiązkę zarówno po wyjściu z kryształu jak i   po przejściu  przez układ optyczny, a emitowana wiązka światła bardzo dokładnie i równomiernie rozbija barwnik znajdujący się pod skórą.

Wskazania do terapii:
1. Usuwanie tatuaży ciemnych jak i kolorowych- makijaż permanentny.
2. Usuwanie piegów i przebarwień.
3. Usuwanie blizn i znamion.
4. Zamykanie pojedynczych, drobnych naczyń krwionośnych.
5. Zabieg peelingu węglowego - topowy, popularny zabieg z wykorzystaniem specjalnej "czarnej maski" i odpowiedniego filtra*


Liczba zabiegów zależy od:

  • koloru przebarwienia/tatuażu
  • wielkości/gęstości zawartego w komórkach skóry barwnika
  • typu przebarwienia/barwnika
  • gęstość osadzania pigmentu
  • koloru skóry (im mniej opalona skóra tym bezpieczniejszy oraz efektywniejszy zabieg)
  • indywidualnej reakcji układu immunologicznego na laser

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222