Lekarze
specjaliści

dr n. med. Andrzej Moniuszko

Zdobywał doświadczenie medyczne w licznych ośrodkach za granicą, w tym w Wielkiej Brytanii (Oxford), Włoszech (Abruzzo), Hiszpanii (Murcia), Niemczech (Mainz). Uczestniczył w konferencjach naukowych w USA, Holandii, Czechach i Francji.
Szkolenie specjalizacyjne ukończył w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii.

Obecnie wykonuje zabiegi endoskopowe na Oddziale Gastroenterologii w Szpitalu Onkologicznym przy ul. Szamockiej w Warszawie (dawniej Magodent).

Opublikował jako pierwszy autor lub współautor ponad 10 publikacji oraz doniesień naukowych na konferencjach medycznych.

Podstawą pracy Pana doktora jest próba zrozumienia potrzeb każdego pacjenta i zaproponowanie indywidualnego procesu leczenia.

Pan doktor udziela konsultacji również w językach obcych (angielskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222