Lekarze
specjaliści

Lek. Przemysław Krawczyk

Jest lekarzem od lat związanym z Kliniką Otorynolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha 1a w Warszawie. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W trakcie studiów odbył roczny staż zagraniczny we Francji (Université Claude Bernard w Lyonie). 

Słuchacz studiów doktoranckich na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Autor publikacji z zakresu laryngologii onkologicznej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach dotyczących diagnostyki i leczenia chorób uszu, krtani, zatok oraz gruczołów ślinowych.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie starając się w sposób optymalny zaplanować postępowanie diagnostyczne oraz terapeutyczne.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.

Polityka prywatności

Zamknij
tel. 662 990 222